10.jūnijs

 

PLKST.11.30

No Dienvidu parka uz Nacionālo botānisko dārzu SVĒTKU DALĪBNIEKU GĀJIENS.

Kultūras un izglītības iestādēm košajā gājienā pievienosies arī Salaspils sportisti. No Dienvidu parka uz Nacionālo botānisko dārzu plūdīs dalībnieku trīskrāsaina upe, kas ar zilu – baltu –zaļu krāsu simbolizēs Salaspils karogu. Ikviens salaspilietis un novada svētku ciemiņš būs laipni aicināts pats kļūt par svētku daļiņu, jo gājiens un svētki tiks filmēti no putna lidojuma.

Organizācijas var pieteikties gājienam, sazinoties ar Ināru Caunīti (67947517).

 

PLKST.12.00

Nacionālajā botāniskajā dārzā  LIELKONCERTS „ES ESMU SALASPILS”, gadatirgus, spēles un izzinošas darbnīcas bērniem

Koncerts ar novada amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos, savukārt, programmu vadīs amizantais „Salaspils kultūras pētnieks” Jānis Kirmuška. Botāniskajā dārzā līdztekus koncertam varēs iepirkties Svētku gadatirgū, bērniem piedalīties brīvdabas spēlēs un izlēkāties milzu piepūšamajā atrakcijā, bet dažādas radošās un izzinošās darbnīcās iesaistīties aicinās Salaspils bibliotēka, Tūrisma informācijas centrs, jauniešu klubs „Zibsnis”, SIA „Salaspils Siltums” un Daugavas Muzejs. Mēroties spēkiem būs iespēja īpašā sitiena spēka turnīrā, kuru organizē „Salaspils cīņu klubs” un kas Latvijā notiks jau otro reizi.

 

PLKST.18.00

Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā  „REIZ KĀDĀ PASAKĀ” 

Vakara daļā sāksies jautra brīvdabas dziesmu spēle bērniem un vecākiem, kurā sastapsim dažādus pasaku tēlus – gan tos, kas vēl joprojām ir vismīļākie mammām, tētiem un omītēm, gan tos, kas redzami pasaulslavenās multfilmās mūsdienās – Sarkangalvīti, Īkstīti, Karlsonu, Pepiju, Pifu, Sisidru, Buratīno, Sniegbaltīti, Princi, Sniegbaltīti, princesi Elzu un Fionu, Vajanu un filmu “Sapinušies”, “Dziedi” varoņus. Latvijas jaunie estrādes solisti izdziedās vissirsnīgākās un pazīstamākās savu tēlu dziesmas, bet Pasaku stāstnieka lomā iejutīsies aktieris Jānis Skanis.

 

PLKST. 20.00

Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā  ZAĻUMBALLE ar grupu “Mūzikas Kolekcija”.

Kam būs noskaņojums laisties deju solī, piedāvājam lustīgu zaļumballes atmosfēru, kuru turpat dārzā radīs muzikanti no Rīgas galvenās nomales Bolderājas – grupa “Mūzikas Kolekcija”. Ballē populārākās dziesmas, kā arī citu tautu iemīļotākie skaņdarbi angļu, franču, portugāļu un itāļu valodās.

 

PLKST.20.00

Svētku laukumā pie kultūras nama “Rīgava” MĪLAS ROKBALĀŽU PROGRAMMA „TU UN ES” 

Harija Zariņa dziesmas izdzīvos Aija Andrejeva, Alex, Ieva Sutugova un, protams, grupa „Colt”, kuras solists Atis Ieviņš pauž: „Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas… Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hītiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem!”

Koncertos skanēs jau tautā iemīļotas dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors, kā arī daži dziesmu pirmatskaņojumi.

 

PLKST.22.30

Svētku laukumā pie kultūras nama  “Rīgava” INTARS BUSULIS UN ABONEMENTA ORĶESTRIS

Muzikāli radoša ekspedīcija, krāsains un dzirksteļojošs ceļojums laikā, kur klasiskas vērtības saplūst harmoniskā gammā ar šodienas aktualitātēm . Piedāvājam neaizmirstamu koncertu, kurā varēsiet baudīt šarmantā Intara Busuļa izpildītās Kārļa Lāča un maestro Raimonda Paula dziesmas. Izskanēs pēdējo gadu labākās, labi zināmās un iemīļotās dziesmas latviešu un krievu valodās, kā arī no jaunā solo albuma “Nākamā pietura”.

 

PLKST.24.00

Svētku laukumā pie kultūras nama “Rīgava” SVĒTKU SALŪTS

Pusnaktī Salaspils debesis uzplauks svētku kulminācijas salūta ziedos.

 

PLKST.24.15

Svētku laukumā pie kultūras nama “Rīgava” „GALAKTIKA” 

Ballīti līdz pat pustrijiem naktī uzgriezīs viena no labākajām un iemīļotākajām šlāgermūzikas grupām Latvijā „GALAKTIKA” ar dziedātāju Normundu Zušu.